Набори


Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Хто купує набори косметики?

Набори косметики часто викликають спірні відчуття: хтось незадоволений вмістом, хтось вважає їх маркетинговим ходом і не сприймає всерйоз. Але набір – це зручний варіант для проби хітів конкретної марки, щоб зрозуміти, чи підходять вони тебе. Ще є комплекти мініатюр для тесту продуктів і навіть для подорожей.

Зараз дуже популярні розбори серед блогерів – вони замовляють набори, розбирають кожен засіб та оцінюють, починаючи від оформлення та змісту, закінчуючи ціновою політикою та ідеєю. Саме вони орієнтуються на свою аудиторію та чесно оглядають їх. Тому ви можете за рекомендаціями вибрати, що підходить саме вам.

Який набір для тіла вибрати? Можна повірити рекомендаціям знайомих чи родичів, чи самостійно вивчити кожен продукт окремо – тоді буде чітке уявлення про кошти і чи варто купувати їх.

Іноді дуже важко обрати подарунок - тоді на допомогу приходять різні набори. Потрібно лише знати переваги людини (яка марка їй подобається, це має бути доглядова або декоративна косметика тощо). Популярні набори косметики для догляду за собою: дівчатам може більше сподобатися різні засоби для волосся або тіла, а для чоловіків – топ засобів для бороди.

Купити набір косметики найчастіше можна в інтернет магазинах - їх вибір на сайтах набагато різноманітніший, ніж у роздрібних.

Набори для тих, хто не морочиться

Якщо людина вирішила подарувати готовий набір, то в деяких це викликає відчуття, що він не морочився довго і вибрав перший-ліпший. Так, у цьому є частка правди, але не всі так легковажно ставляться. Замовити готовий подарунковий набір простіше, ніж самостійно морочитися, особливо якщо людина не може обрати самостійно.

Зараз є інтернет магазини, які готові самі зробити бокс із вибраних вами коштів. Консультанти допоможуть і підкажуть вам, якщо виникне така потреба. Подібні набори можуть бути універсальними: із засобами для всього тіла, комбінація з продуктів для волосся, обличчя та тіла; косметика, яка відповідає кольоровій гамі або просто підбір хітів продажу на певну суму.

Купуючи набір, можна заощадити. Оскільки виробник зацікавлений у продажу великої кількості коштів, то комплекти коштують дешевше. Подумайте самі: чи є сенс купувати такі кошти окремо, якщо можна придбати дешевше, просто в наборі? Звучить привабливо, чи не так?

Ще однією перевагою наборів є їхнє оформлення. Вони одразу приходять у гарній упаковці, що дозволяє заощадити ще й на оформленні для подарунка. Наприклад, набір для нормальної шкіри від Lapush упакований у стильну коробку, яка виконана у кольоровій гамі бренду. Така покупка викличе естетичну насолоду.

Мінуси косметичних наборів

Якими б не були приємними пропозиції про придбання набору, іноді може не пощастити. Що може бути цим підводним каменем?

• Невідповідність. Таке трапляється рідко, але можуть покласти чи то засіб, чи надіслати не той набір. Тоді треба зв'язатися з менеджером та вирішити конфліктну ситуацію.

• Зіпсований продукт. Завжди дивіться на дату – вам можуть надіслати товар, термін використання якого добігає кінця. Купити якісний косметичний набір потрібно на перевірених сайтах, де ризик отримання неякісних товарів менший.

• Усі засоби можуть спричинити алергію. Виявиться, що довгоочікувана покупка була зроблена даремно, а від наслідків треба лікуватися. Краще ретельно вивчіть склад, щоби не було таких казусів.