Парфумерія для чоловіків


Парфюм чол. Ace_50ml
Парфюм чол. Blues_50ml
Парфюм чол. Energico_New_50ml
Парфюм чол. Genius_50ml
Парфюм чол. Intense Blue_50ml
Парфюм чол. King Me_50ml
Парфюм чол. Light Blue_50ml
Парфюм чол. Magnifico_50ml
Парфюм чол. Millonario_50ml
Парфюм чол. N1(NEW)_50ml
Парфюм чол. Poseidon_NEW_50ml
Парфюм чол. Rich Man_50ml
Парфюм чол. Truth of Touch_50ml
Парфюм чол.Gentleman_50ml
Показано з 1 по 18 з 18 (всього 1 сторінок)

Як чоловікові вибрати парфум

Вибір парфуму важливий як для жінок, а й чоловіків. Тому треба в цій справі виявити терпіння і не поспішати. Купити чоловічі парфуми можна у будь-якому парфумерному магазині чи інтернеті, але перш ніж вибрати другий варіант, потрібно точно знати, який аромат вам підходить. Іноді дуже складно знайти відповідний запах, але краще почекати, ніж купити перший варіант. Парфуми – уособлення смаку власника, його внутрішнього відчуття. Також вони наголошують на індивідуальності, і часто певний аромат асоціюватиметься тільки з його власником.

Але з чого розпочати пошук? Іноді цей етап викликає труднощі через незнання. Ось кілька порад, які допоможуть знайти парфум:

Спробуйте кілька варіантів. Можна купити 2-3 різні мініатюри для експерименту: так ви дізнаєтесь про їх особливості поведінки на тілі. Також ви навчитеся розбирати відмінності кожного аромату.

Не купуйте парфум тільки через його популярність. Безумовно, світові бренди створили свої хіти продажів, але це не означає, що один топовий запах підійде кожному. Так, у популярного аромату є купа шанувальників, але нюхові рецептори та поведінка на шкірі може значно відрізнятися. Тому орієнтуйтеся лише на свої відчуття.

Визначтеся із сімейством ароматів. Тільки вивчивши ваш тип, можна підібрати дійсно якісний продукт. Вам подобаються дерев'яні чи мускатні ноти? Може ближче будуть шкіряні чи фужерні акорди? Іноді просто вибравши тип аромату, покупка засобу стане набагато простіше – консультант пропонуватиме виключно композиції із певним сімейством. Це може бути монокомпонентний парфум чи піраміда ароматів.

Ціна. Поставте собі приблизну вартість для придбання цього аксесуара. Від цього залежить, наскільки дорогі парфуми ви готові купити або вибрати бюджетний варіант. Купити недорогі парфуми собі чи на подарунок ви можете на сайті svitpodarunkiv.ua.

Формат. Вам потрібні виключно парфуми, або ви розглядаєте парфумовану та туалетну воду? А може віддаєте перевагу одеколону? Від вибору формату залежить ціна, стійкість та концентрація спиртової основи. Наприклад, духам властиво розкривати свої ноти, а одеколон відрізняється інтенсивністю верхніх нот.

Чи відрізняються чоловічі парфуми від жіночих

У давнину взагалі було різниці між жіночими і чоловічими ароматами. Проходить час, створюються стереотипи - і ось, тепер будь-який консультант у магазині побачивши чоловіка відразу веде його до чоловічого відділу тільки через гендер покупця.

Але й зараз стереотипи починають відходити на другий план і з'являються унісекс аромати – ті, що підходять жінкам та чоловікам. Але навіть якщо в аромату вказано гендер, це не означає, що дівчина не може користуватися чоловічим ароматом і навпаки. Насамперед це справа смаку та внутрішніх відчуттів.

Духи для чоловіків часто відрізняються своїм агресивним дизайном: чорна упаковка, пафосний крутий слоган з зображеною м'язистою моделлю. Запах у них синтетичніший і різкіший, часто для жінок усі чоловічі парфуми ніби мають однаковий хімічний аромат.

Духи для жінок виконані в ніжнішому стилі з різноманітністю колірної гами: рожевий, блакитний, білий, червоний та інші. На упаковці може бути зображена дівчина, наприклад, оповита квітами. Розмаїття жіночих ароматів у продажу набагато більше – дівчата відповідальніше ставляться до парфумерії та вибору ароматів.

Вибір аромату – відповідальний крок. Він супроводжуватиме вас скрізь і вдало підкреслить образ, тому відповідально підходите до вибору та орієнтуйтесь на свій смак та зручності.