Парфумерія для жінок


Парфюм жін. Black Rose_50ml
Парфюм жін. Charm_70ml
Парфюм жін. Estrella_70ml
Парфюм жін. Love&Love_70ml
Парфюм жін. Mademoiselle_70ml
Парфюм жін. Mon Cheri_70ml
Парфюм жін. Mon Ellysse_50ml
Парфюм жін. Mucho Amor_50ml
Парфюм жін. Nina Bonita_70ml
Парфюм жін. Passion Girl_50ml
Парфюм жін. Pretty Lady_70ml
Парфюм жін. Red Label_50ml
Парфюм жін. Sensuous_70ml
Парфюм жін. Te Adoro_50ml
Парфюм жін.Blue Voyage_50ml
Парфюм жін.Contigo_50ml
Парфюм жін.La vie en Rose_50ml
Показано з 1 по 18 з 18 (всього 1 сторінок)

Аромат – уособлення індивідуальності людини

Кожна жінка повинна мати свій унікальний аромат, який підкреслюватиме її індивідуальність та красу. У ваш бік будуть говорити компліменти, а інші дівчата люто захочуть дізнатися, чим ви таким смачним користуєтеся. Знайти свій ідеальний аромат нелегко, особливо якщо ви не знаєте, з чого почати. Тому вперше краще звернутися до парфумерного магазину, щоб консультант допоміг дізнатися, яке сімейство ароматів вам ближче.

Купити жіночі парфуми можна і в інтернеті, головне не помилитись із вибором. Стережіться сайтів із занадто привабливою ціною - варіант підробки або неякісного продукту у них більше.

Як підібрати жіночий аромат?

 Щоб почати пошук парфуму, вивчіть бренди, які бувають сімейства ароматів, поспостерігайте, які запахи вам імпонують, наприклад солодкий запах ванілі або фруктовий аромат дині. Ось кілька порад, які допоможуть вам із вибором:

Визначитись із типом запаху. Соковитий грейпфрут, квітковий аромат троянди чи аромат сандалового дерева? Якщо ви ще не знаєте, то консультант у парфумерному магазині допоможе просто підібравши аромати з різних сімейств. Наприклад, якщо вам подобаються м'якіші аромати, то вам підійдуть більше квіткові: квіти абрикоса, лаванда та інші. Мускус має чистий запах білизни, а деревно-земляні варіанти часто представлені дубовим мохом, пачулі та кипарисом.

Це аромат на один сезон чи цілий рік? Під впливом температур той самий запах може поводитися по-різному. Наприклад, солодкий аромат ванілі взимку подарує вам відчуття тепла і легкості, але влітку він буде задушливим, а аромат цитрусових взимку буде занадто холодним і відстороненим, а влітку свіжим і підбадьорливим. Тому, звичайно, краще мати кілька варіантів ароматів, але все залежить від вашого нюху.

• Рівень концентрації аромату. Що це буде: парфуми, парфумована чи туалетна вода чи спрей для тіла? Вони значно відрізняються ціною та концентрацією аромату, навіть способом їх нанесення. Наприклад, парфуми рекомендують точково розподіляти на різних ділянках шкіри, а спрей з компонентами, що доглядають, наноситься на все тіло.

Як вибрати парфуми на подарунок

Рішення про подарунок парфумів - сміливе, але іноді спірне рішення. Якщо ви знаєте, що дівчина давно мріє і хоче спробувати певний аромат, можна їй придбати його і зробити сюрприз. Але якщо немає навіть уявлення про смак, то краще просто зводити її до парфумованого магазину – ви можете сильно помилитися з вибором парфумів, і тоді подарунок можна вважати невдалим. Ось кілька варіантів, як вибрати жіночі парфуми для подарунка:

Знаєте назву улюбленого парфуму. Якщо ви не раз помічали, що дівчина користується виключно одним варіантом, то можна придбати його у великому розмірі – так кошти вистачить надовго і ви точно не помилитеся з подарунком.

Ви помітили, що кілька варіантів у вибраному. Можливо, ви знали, що дівчина хоче спробувати щось нове. Це міг бути огляд на парфум, відгук чи обговорення з подружками. А може, вона прямо вам говорила про аромат? Ризикніть і купіть його – це буде несподівано та приємно.

• Зводьте до спеціалізованого магазину. Це можна зробити з приводу того, що духи вибираєте для себе. Їй теж стане цікаво щось понюхати і тоді варто спостерігати, який аромат викликає захоплення.

• Не проектуйте свої власні смаки. Насамперед ви вибираєте подарунок не для себе, тому потрібно орієнтуватися лише на смак отримувача. У кожного свій нюх – те, що може не сподобається вам, викликає симпатію в іншої людини.