Парфумерія unisex


Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Що таке унісекс парфумерія

Швидше за все, ви не раз чули це словосполучення. Простіше кажучи, парфуми унісекс – це гібридний тип парфумів, який можна носити представникам будь-якої статі. Купити унісекс парфум можна в парфумерному, косметичному та іншому спеціалізованому магазині.

Колись парфумерію не ділили на чоловічу та жіночу, але з розвитком цієї індустрії люди почали виготовляти ніжніші, квіткові та пряні аромати для жінок, і сильні, різкі – для чоловіків.

Духи унісекс можуть носити представники будь-якої статі, оскільки вони мають нейтральний запах. Таким чином, вони ніколи не схожі на важкий одеколон або нудотний жіночий аромат, як це можуть зробити інші парфуми, орієнтовані на підлогу. Вони також використовують гендерно-нейтральні ноти, такі як фрукти та дерево, щоб досягти ідеального балансу.

Гендерна відмінність парфумерних ароматів стала популярною у 1950-х роках, коли в Америці почали активно рекламувати цю продукцію. Результатом стало те, що чоловіки та жінки почали замислюватися про те, які запахи їм більше підходять. Чоловіки перестали користуватися квітковими ароматами, тому що вони рекламувалися в жіночому стилі. З тих пір парфумерні бренди досить дбають про те, щоб різниця між чоловічими та жіночими була більш помітною: формат реклами та упаковки відразу дає знати цільову аудиторію засобу.

Коли бренди перестають класифікувати продукт, то люди вибирають його, виходячи зі своїх переваг. Це як ділити весь світ на чорне та біле, іграшки для дівчаток та хлопчиків. Тому замість того, щоб слідувати загальноприйнятій позиції, слухайте себе та свій нюх. Понюхайте різноманітні парфуми і виберіть те, що вам подобається на вашій шкірі, будь то парфум для жінок або чоловіків. Унісекс парфумерія дає свободу вибору ароматів на основі почуттів та смаків, а не норм, встановлених суспільством. Це не означає, що чоловічі та жіночі аромати окремо не можуть існувати – у будь-якого товару є свій покупець. Завжди потрібно враховувати індивідуальність людини, тому будь-який аромат може підійти саме вам.

Чому унісекс парфум має бути у кожного

Світ ароматів змінюється швидкими темпами. Парфумери шукають нових ароматів для того, щоб зацікавити нових клієнтів. Це можуть бути незвичайні аромати їжі, природні запахи дощу чи землі. Які ж у них переваги?

•          Гарний подарунок. Багато ароматів створено на основі нейтральних нот, і якщо ви знаєте переваги людини, якій буде адресований подарунок, то краще подарувати унісекс.

Гарний варіант на цілий рік. Наприклад, солодкі жіночі аромати більш приємні для зими, але влітку вони занадто нудотні. Через нейтральність парфумів унісекс їх спокійно можна носити цілий рік і міняти тільки в тому випадку, якщо вам набридне цей аксесуар.

Можна використовувати один парфум разом зі своєю другою половинкою. Якщо ваші смаки збіглися і вам сподобався певний аромат, то ви можете купити великий флакон і використовувати його разом. Це заощадить ваші кошти, зробить особливістю саме вашої пари. Наприклад, парфумована вода Ellysse Stunning Butterfly виконана у східно-квітковій композиції, підкреслить ваш шарм та твердість характеру.

Парфуми унісекс відображають ваш настрій та самопочуття. Можливо, сьогодні ви захочете мати пряний квітковий аромат або запах сицилійського апельсина, а завтра вам захочеться чогось більш нейтрального. Це дозволить вам бути різним кожен день та насолоджуватися власним ароматом. Вибирайте своїми відчуттями, а не громадською думкою.