Квіткові композиції


Показано з 1 по 30 з 30 (всього 1 сторінок)

Бажаєте купити подарунок жінці? Тоді подарункові квіткові композиції у стилі керамічна холодна флористика саме те, що вам потрібно. Керамічна флористика холодного фарфору здатна до невпізнання перетворити предмет, до якого ви вже звикли і втомилися бачити його в тому ж вигляді, як завжди. Кожна квіткова деталь зроблена руками майстра із ніжністю. Керамічні квіти для вишуканого подарунку виконані по цій техніці дуже унікальні і неповторні, розписані художніми олійними фарбами та професійною пастеллю. Елегантний подарунок вашій жінці прикрасить будь-який інтер’єр вашої оселі. Адже квіткові композиції із холодної кераміки випромінюючи ніжність та затишок надихають на найкращі почуття.
Подарунок ручної роботи, а саме квіткові композиції холодного фарфору достатньо щільні, проте потребують дбайливого догляду.
Догляд за квітковими композиціями досить простий: очищати від пилу подарунок для вашої жінки можна за допомогою фену чи/або вологих серветок.

Про майстра:
Майстер Марина Малиновська займається творчістю, а саме створенням власних нових букетів. Використання керамічних квітів, як подарунку для вашої жінки практично нічим не обмежена, а її роботи завжди надихають та захоплюють. Майстер шукає свій рецепт для кожної квіткової композиції, додає різні компоненти та використовує найкращі відтінки кольорів. ЇЇ вибір працювати з якісним матеріалом для створення подарунку в стилі холодної флористики, щоб бути впевненою у кінцевому результаті.