Нарды


Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

                                                    Нарди ручної роботи

Нарди – давня східна гра, батьківщина якої – Кавказ. Люди грають у цю гру понад 5000 років, про що свідчать історичні докази. Серед любителів гри високо цінуються нарди ручної роботи, виготовлені із натуральної деревини. Гра в нарди сприяє психологічній розрядці та чудово піднімає настрій. Вона позитивно впливає на розумову діяльність людини, розвиваючи тактичні та стратегічні навички. Крім того, підвищується рівень уваги, кмітливості, розвиваються здібності до логічного мислення та аналітики.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити нарди, які виглядають як справжній витвір мистецтва. Вони стануть гарним пам'ятним подарунком для друзів та близьких, або розкішним предметом інтер'єру вашого будинку. Гармонійне поєднання зображень тварин та різьблених візерунків створюють єдину композицію. Ми цінуємо кожного свого клієнта, тому створюємо унікальні вироби в авторському виконанні з урахуванням всіх ваших побажань.

Головні переваги наших виробів:

● презентабельний зовнішній вигляд;

● гарантована якість;

● авторське виготовлення;

● довговічність;

● зручність у використанні;

● ексклюзивність;

● прийнятна вартість.

Подарунок може бути одночасно корисним, красивим та унікальним. Нарди - ідеальний тому приклад. Вони виготовлені з натурального дерева - бука, що забезпечує їх довговічність та функціональність. Солідно виглядають різьблені нарди з бука як незвичайний і оригінальний подарунок. Придбання цієї настільної гри буде оптимальним рішенням для цікавого проведення дозвілля серед сім'ї або друзів.

Як зробити замовлення

У нашому інтернет-магазині ви можете купити нарди ручної роботи, які мають дарувати радість. Кожен екземпляр виготовлений із душею, про що говорить їхній розкішний вигляд. Якщо ви любите нарди, то знаєте, як приємно, коли не лише вміст, а й обгортка викликають захоплення. Ми повністю дотримуємось такого правила. Серед представленого асортименту можна вибрати саме варіант, який максимально відповідає всім вашим запитам.

Щоб замовити нарди онлайн, достатньо звернутися до нашого магазину за вказаними контактами, та оформити заявку. Ви отримуєте авторську роботу, для якої характерні неповторний дизайн, висока якість та тривалий термін експлуатації. Кожен набір охайно запакований у сумку-чохол, яка надійно захищає вміст від подряпин та пошкоджень. Ми пропонуємо купити нарди в Києві з доставкою в інші міста України.

Звертайтеся до нас прямо зараз та оцініть усі переваги нард ручної роботи від магазину «ART EAST».